Odborná rada představuje orgán ČAAPA, který se má vyjadřovat k aktuálním odborným tématům, udává směr a výzkumné vize, spolupodílí se na recenzované sekci časopisu Aplikované pohybové aktivity v teorii a praxi. Jednotlivý členové svým profesním a odborným působení podporují další růst oboru a zajišťují jeho provázanost s ostatními kinantropologickými či speciálně pedagogickými směry. 

 

jméno, příjmení funkce Univerzita / VŠ e-mail
Martin Kudláček vedoucí OR FTK UP v Olomouci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ladislav Blaha   UJEP - Ústí nad Labem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Věra Knappová   Západočeská univerzita Plzeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kamil Kotlík   FTVS UK - Praha Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hana Válková   FSPS MU - Brno Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jitka Vařeková   FTVS UK - Praha Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jaroslav Vrbas   PdF MU - Brno Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Časopis

Aplikované pohybové aktivity jsou svobodným prostředím, kde hledáme způsoby řešení, nikoliv důvody, proč to nejde!!!

Členové výkonného výboru

Adresa

Ulice: Třída Míru 115
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Email: caapa@email.cz
Číslo účtu: 5772767001/5500

Kontaktujte nás

Zadejte jméno

Zadejte email

Neplatný vstup

Design, code, editace

Mgr. Jiří Veverka